Kızılcık Şerbeti’nden 10 Kasım’a özel sahne! O anlar büyük beğeni topladı! ‘Tüylerim diken diken’


Kızılcık Şerbeti 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün 85. vefat yıldönümü sahneleri ile sosyal medyada gündem oldu. Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından olan dizinin yeni bölümü oldukça beğenildi.

7A88E622E8FBC556AD839E3F2CA5B145_640x360

Her hafta cuma günü ekrana gelen ve reytinglerde Yalı Çapkını ile yarışan Kızılcık Şerbeti, adından söz ettirmeye devam ediyor.

‘SAHNENİN GÜZELLİĞİNE BAK’

Kızılcık Şerbeti dizisi kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ceren Karakoç, Emrah Altıntoprak, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Serkan Tınmaz, Feyza Civelek ve Aliye Uzunatağan ve Settar Tanrıöğen gibi isimler bulunuyor.

3635713_1920x1080

Dizinin bu akşam yayınlanan 38. bölümü 10 Kasım’a denk gelmesi sebebiyle merakla bekleniyordu.

F-l-SfSW4AEpPRP

Cumhuriyetin 100. yılına özel sahneleriyle de büyük beğeni toplayan dizinin 10 Kasım sahneleri de büyük beğeni topladı.

F-l-S8OXEAAbJux

Kıvılcım’ın kızı Çimen ve kardeşi Alev ile Dolmabahçe Sarayı’na yürümek için yola çıktığı sahneye annelerinin sözleri damga vurdu.

F-l-D6rXgAAi8TV

Sönmez Hanım’ın kızlarına ‘Bugün 10 Kasım. Atamızın ölüm yıl dönümü. Hiç unutulur mu o?’ demesi ve sonrasında saat 09:05’te yolda olan insanların araçlarından inerek ya da oldukları yerde saygı duruşuna geçmeleri büyük beğeni topladı.

F-l-D6yWYAAGdg7

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan sahneler için ‘Tüylerim diken diken’, ‘Bir kez daha gurur duydum bu diziyle’, ‘ Bunlar nasıl güzel sahneler’, ‘Milli şuur dediklerinden’, ‘Daha önce hiç böyle güzel bir sahne izlememiştim’, ‘Sahnenin güzelliğine bak’ gibi yorumlar yapıldı.

F-l-D6qWQAAcceJ

F-l-D6wX0AAM4nt

F-l-T1NXIAAMuIx
F-l-TZeWwAAXBSi

Günün Magazin olayları

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*