Adana’da yeni yılın bebeği “Masal” oldu


Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ayşe-Emrah çelik çiftinin bebekleri yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya geldi. Sezaryen ile 3 kilogram doğan kız bebeğe ‘Masal’ ismi verildi. Ayşe Çelik, “2’inci bebeğimi kucağıma aldım. Şehir Hastanesi’nden çok memnun kaldım. Hepsi çok güzel ilgilendi” derken, hastane yönetimi, yılın ilk bebeğinin annesine çiçek verdi.

HUZUR VE GÜVEN UYGULAMASI

6500 polis ve jandarmanın katılımıyla “Yılbaşı Huzur ve Güven” uygulaması gerçekleştirildi. Hava destekli, dedektör köpeklerin de kullanıldığı uygulamada, araçlar durduruldu, sürücülere alkol testi yapıldı. Uygulamaya katılan Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, durdurulan araçlardaki ailelerin çocuklarına oyuncak ve çeşitli hediyeler verdi.

OSMANİYE

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, yılbaşı gecesi polis, jandarma, itfaiye ve 112 Acil Servis personelini ziyaret ederek yeni yıllarını tebrik etti. Osmaniye Devlet Hastanesi’ne geçen Vali Yılmaz, hasta yakınları ve hastane personeliyle sohbet etti, yeni yıllarını kutladı. Uygulama noktalarında görevi başında bulunan emniyet ve jandarma personelini ziyaret eden Vali Yılmaz, “Jandarmamız, emniyetimiz, 112 Acil Çağrı Merkezimiz, hastanemiz, bu kurumlarımızı ziyaret ettik, Arkadaşlarımız görevlerinin başında. Yeni yılın ülkemize, milletimize, Osmaniye’mize hayırlar getirmesini diliyoruz” diye konuştu.Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Adana Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Adana Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*